Умови повернення

Умови повернення товару

Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання посилки!

Повернення товару здійснюється по «Закону про захист прав споживача». До переліку товарів не підлягають обміну або поверненню згідно з постановою Кабінету Міністрів України N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005 входить натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, одяг для плавання і товари для новонароджених.

Ви завжди можете повернути або обміняти товар.

З доставкою за наш рахунок, якщо:

— товар не відповідає замовленому (відповідність найменувань і розмірів замовленому необхідно перевіряти в відділенні «Нова пошта»);

— товар був отриманий з браком (шлюбом вважається товар з видимими або прихованими ушкодженнями. Наявність потертостей або плям перевіряйте при отриманні). При цьому товар не повинен бути у вжитку, має ярлики і неушкоджену упаковку. Прохання до батьків перед приміркою одягу одягати дитині памперс щоб уникнути непередбаченої ситуації :)

З доставкою за ваш рахунок, якщо:

— ттовар був отриманий якісний, але ви з яких-небудь причин вирішили його повернути або обміняти. При цьому товар не повинен бути у вжитку, має ярлики і неушкоджену упаковку. Невихід з розміром не вважається браком! Вартість посилки оплачується при отриманні повністю, є повернення товару чи ні, повертається товар повністю або частково. Гроші будуть повернуті вам перекладом на особисту картку протягом 3-х робочих днів після прибуття повернутого товару до нас.

Зв'яжіться з нашим менеджером в 14-денний термін з моменту отримання посилки, і він допоможе вам організувати повернення або обмін товару.