Оплата та доставка

Оплата та доставка

Доставка

Відправка замовлень здійснюється в день замовлення, яке було оформлене до 17:00 години, при умові наявності обраних товарів на складі. Виключення вихідні та святкові дні.

Термін доставки від 1-го до 3-х робочих днів (в залежності від віддаленості місця призначення доставки).

Термін зберігання замовлення на відділенні - 5 робочих днів, після чого товар автоматично повертається на склад відправника. Якщо Ви не встигаєте забрати замовлення на протязі цього часу, будь ласка, повідомте нас і ми продовжимо зберігання!


Спосіб доставки:

  1. Нова Пошта у відділення/поштомат або на Вашу домашню адресу.
    Вартість доставки: безкоштовно за умови замовлення від 1500 грн, в інших випадках згідно тарифів Нової Пошти: https://novaposhta.ua/basic_tariffs

  2. Укрпошта у відділення за умови оплати повної вартості товару.
    Вартість доставки: безкоштовно при умові замовлення від 1500 грн, в інших випадках згідно тарифів Укрпошти: https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia

Оплата

Ви можете оплатити замовлення з вашої картки Visa або Master Card після оформлення замовлення, лише додайте коментар про оплату та наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Також можлива оплата замовлення при отриманні на Новій Пошті, тобто накладним платежем. Накладний платіж (післяплата) - це оплата товару в момент його отримання на пошті.

Важливо! Грошовий переказ через Нову Пошту є платною послугою, тому оформляючи товар післяплатою, потрібно заплатити комісію в розмірі 2% від суми замовлення (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за накладений платіж (2% + 20 грн.) + вартість доставки.